- Home
- Sponsoring
- RaboSport TV brengt gesponsorde EK Hockey dagelijks…
Het Europees Kampioenschap hockey (dames en heren!), dat volgende week begint in Manchester en door de Rabobank wordt gesponsord, is te v
olgen op RaboSport.TV. Op de overigens oersaaie site worden ‘'ruime samenvattingen'' van alle wedstrijden van de Nederlandse teams vertoond en een dagelijkse compilatie van de hoogtepunten van de dag. Ook geven Fatima Moreira de Melo en Minke Booij afwisselend iedere dag hun eigen visie op het toernooi, meldt de bank vandaag in een persbericht. Het EK wordt gehouden van 18 tot en met 26 augustus 2007. De nationalehockeydames en -heren strijden om de Europese titel en om deelname aan de Olympische Spelen in China.
RaboSport.TV is een nieuw tv kanaal op www.rabosport.tv. Vrijwel dagelijks staan er nieuwe online video-reportages op deze website over de Rabo wielrenners, hockeyers en ruiters. Sinds de introductie van RaboSport.TV in juli 2007 hebben al ruim 500.000 bezoekers de diverse items bekeken, aldus de bank. Naast de sportieve
prestaties is er veel aandacht voor achtergronden, kijkjes achter de schermen en persoonlijk commentaar van de Rabo sporters.
De samenvattingen en dagelijkse hoogtepunten zijn ook te bekijken op de site van de KNHB, www.knhb.nl
Lees ook:Rabobank brengt Rabobank Sport TV als eigen kanaal op YouTube
Lees ook:Justin Timberlake en Dania Ramirez in actiefilm rond Audi A1
Lees ook:Fortis-crisis: ABN-Amro zet ”feiten op een rij” in dagbladvertentie
Lees ook:Rugbyers als Super Heroes die alles aankunnen in spotje Sasol
Lees ook:Sail ING Pirateneiland nu al in 3D als advertentie in krant
Heb jij Reclamewereld.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
Inderdaad, gemist kans. Bovendien, niksaan die Fatima. Haal Jochem maar weer snel terug.