Welke is leuker: Heineken of Bavaria? Nieuwe poll Reclamewereld.blog

De nieuwe poll van Reclamewereld.blog.nl gaat over twee erg leuke biercommercials. Het koelruimte (Walk-in fridge)-spotje van Heineken, dat er als eerste was, maar verrassend werd gevolgd door een parodie (spoof) van Bavaria. Ook erg geestig, maar wel makkelijk in de zin dat-ie meelift op een idee van een concurrent. En de vraag is uiteraard: welke is de leukste? Vind je dat parodiëren in dit geval niet zo sterk, dan kun je nog stemmen op: ideetje-pik, geen kunst.


Lees ook:Bavaria-parodie op Heineken’s Walk-in Fridge populairst in Reclamewereld-poll
Lees ook:Gouden Loeki 2010: kiezen uit tien spotjes voor mei
Lees ook:Reclamewereld.blog-stemmer vóór EK Lingerie als concurrent STER
Lees ook:Verbod kredietreclame vindt Reclamewereld.blog-stemmer goed plan
Lees ook:Stemmers Reclamewereld.blog geen voorstander exit Postbank

Heb jij Reclamewereld.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!


  • Geplaatst door joris op 19 april 2009 om 13:24

    Ben ik nou de enige die ze allebei een beetje gejat vindt van Budweiser? Kijk maar eens naar:

    http://www.youtube.com/watch?v=Uy5_owx7fk0&feature=related

  • Geplaatst door Redactie, Michael op 19 april 2009 om 19:14

    Die van Budweiser was fantastisch en die heeft iedereen vast gezien, op de Cannes-reel of elders. Maar gejàt… Geïnspireerd door, zou ik zelf liever zeggen, Joris.

  • Geplaatst door joris op 19 april 2009 om 21:08

    Ja, dat bedoel ik: geïnspireerd door c.q. een beetje (want dat zei ik) gejat. :-)
    Anyway. Terecht een gouden ADCN-Lamp, vind jij?

  • Geplaatst door Redactie, Michael op 19 april 2009 om 23:17

    Ja, ik vind ‘m heel erg leuk, steeds weer & kanshebber voor Gouden Loeki 09 ook.

  • Geplaatst door joris op 20 april 2009 om 7:36

    Maar… bij de ADCN gaat het toch niet om léuk? Daar gaat het toch om creativiteit en/of vernieuwing? En dat is-ie, laten we eerlijk zijn, met zoveel ‘geleende originaliteit’ niet.
    Maar goed. Misschien ben ik wel een überkritische zeurkous.

  • Geplaatst door Redactie, Michael op 20 april 2009 om 9:46

    Je stelt zeker een interessant punt aan de orde: mag werk dat ”geïnspireerd door” is doorgaan als vernieuwend in deze specifieke competitie (geen Effie, geen SAN)? Gek genoeg kende ik die Budweisercommercial goed, vond hem erg goed, maar heb ik er geen seconde aan gedacht bij het zien van die Heineken Walk-in fridgdefilm… Totdat jij mij er op wees.
    Misschien nuttig, Joris, om deze discussie ook eens aan te kaarten op de vaksite van Adformatie, bij de Lampen-posting: http://www.adformatie.nl/nieuws/bericht/adcn-jaarprijzen-7-goud-22-zilver

  • Geplaatst door joris op 20 april 2009 om 10:49

    Right away Michael. :-)

Geef een reactie