- Home
- Viral/internetreclame
- Loeit koe ‘MONGOOL’ tegen Fiat…
''In Holland, this very odd TV commercial is making its way around the web, while it hasn't been on TV yet.'' Schrijft reclameman Rocco Stallford op Adverblog, een buitenlandse blog over (meestal) interactieve of hij reclame. Heel vreemd ja. Typisch Nederlands landschapje. Koe loeit als er een VW Golf en een Ford Focus langskomen. Maar hij of zei zegt ''mongool'', als er een Fiat Bravo opdoemt. Of zegt hij of zij iets anders complimenteus in deze viral ? ''Is die koe nou zo slim of zijn wij zo dom en is dit een fakeviral?'' zou Louis van Gaal zeggen. Of, bravo! Een uitgesproken slimme manier van aandacht trekken dan? Geen idee, dat is het leuke hiervan.
Lees ook:Duitse Fiat Bravo-reclame spot met Nederlandse EK Voetbalteam
Lees ook:Fiat 500 presenteert nieuwe TwinAir-motor in advertentie
Lees ook:J-LO danst, zingt en rijdt zelfs in non-spotje voor Fiat 500
Lees ook:Waarom alleen op vrouwen mikken, in reclame voor die leuke Toyota iQ?
Lees ook:Fiat plaagt IKEA met Paasinhaakreclame 500 C-model
Heb jij Reclamewereld.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
Volgens mij zegt de koe gewoon BRAVO!
Ah, zeker een Fordfan… (maar, uh, ik geloof dat je gelijk hebt, Jorn)
Hmm, ik verstond (of wilde verstaan) wel mongool.
Als die koe gewoon b r a v o zegt is het eigenlijk helemaal niet zo leuk!
Ik versta ook wel degelijk Mongool.
Niet zo sjiek, en een beetje vreemd, om deze terminologie in een reclame te gebruiken. Ik vraag me af wat de toegevoegde waarde is, om dit op deze manier te maken. Als het de bedoeling heeft om dmv dit filmpje aandacht te krijgen, vraag ik me af waarom men heeft gekozen voor ‘Mongool’en niet voor JUNK, of ‘Psychiatrisch Patient’.
Ik ben blij dat Amerpoort, als dienstverlener aan mensen met een beperking, deze doelgroep respectvoller maar vooral intelligenter in beeld brengen!
“Maar hij of zei zegt ”mongool’”
-het is hij of zIJ…
-en wat is een koe ook alweer?
Het is geen fake viral,.. helaas…
(ik vind em vreselijk, maar Fiat zelf niet.. ach meningen hè)
Oh en officieel loeit ZE dus Bravo, al kan ik het er ook niet echt uit afleiden..
Natuurlijk zegt-ie ‘Bravo!’ en niet ‘mongool’ of zoiets. Dat is natuurlijk ook het idee: normaal zegt zo’n beest steeds (afkeurend) ‘boe’, en nu draait-ie dat om naar een compliment. ‘Bravo’ dus.
Tja.
“reclameman Rocco Stallford”? LMAO, professioneel internetter bedoel je zeker?
Reclameman (of -vrouw) zijn is een professie. Er zijn heel veel soorten reclame om te maken. Ik noem heel veel ”reclame”, ook het bedenken, maken en seeden van virals.
En deze? Is deze IKEA commercial wél echt?
http://www.youtube.com/watch?v=clS3mHSnI8k