“Is you car insurance causing the most damage?” Engelse tekst, maar een Duitse commercial, voor verzekeraar Devk. ‘De rekening’ heet dit filmpje van reclamebureau Grabarz & Partner in Hamburg in het Nederlands. Wissel snel van verzekeraar, is de boodschap (hier in Nederland zouden we Even Apeldoorn bellen als dat allemaal gebeurt in huis, haha). Wel grappig is dat ze aan het eind van het Devk-spotje in een auto lijken te zitten.
Lees ook:Auto-ongeluk, maar verzekeraar is er wel héél snel bij (leuk Thais spotje)
Lees ook:Hoe zelf een ‘Even Apeldoorn bellen live moment’ te fotograferen
Lees ook:Help, een vlinder op mijn auto! Even Apeldoorn, uh, Nationwide bellen
Lees ook:Centraal Beheer beraadt zich op reclameslogan Even Apeldoorn bellen
Lees ook:Poll Reclamewereld over terugkeer Even Apeldoorn Bellen-campagne
Heb jij Reclamewereld.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!
Erg komisch, in Nederland zouden we inderdaad al snel aan een reclamespot van de verzekeringsmaatschappij uit Apeldoorn denken. Feit is wel dat er ook in Nederland nog steeds veel te besparen is op een autoverzekering.
Inderdaad grappig filmpje. Die baby zit wel goed te morsen!
Lijkt inderdaad precies op een reclame van Centraal Beheer.
Het blijft een grappige reclame. Al heb ik zelf nog wel eens moeite om de reclame aan een merk te koppelen merk ik. [Red: Naam afzender aangepast wegens spamming]